In-house vacancies at Translators Family
353738
page,page-id-353738,page-child,parent-pageid-348426,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.1.1,vc_responsive

In-house vacancies

Translators Family

Boutique translation agency: because specialisation matters

Current in-house vacancies with Translation Family

Translators Family sp. z o.o. is currently looking for a junior client/sales manager in its office in Warsaw, Poland.
This is the description of the position in Polish.

Młodszу specjalista ds. sprzedaży i relacji z klientami w biurze tłumaczeń, język angielski + rosyjski, Centrum Warszawy

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego specjalisty ds. sprzedaży i relacji z klientami.

Nasze oczekiwania:

  •  Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  •  Podstawowa znajomość języka rosyjskiego (A2)
  •  Co najmniej podstawowa znajomość marketingu online i offline
  •  Otwartość i umiejętność nawiązywania relacji
  •  „Lekkie pióro”, umiejętność tworzenia ofert będzie atutem
  •  Wyższe wykształcenie lub status studenta
  •  Mile widziana znajomość branży translatorskiej
  •  Samodzielność, odpowiedzialność, kreatywność, zaangażowanie

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych i indywidualnych, nawiązywanie bezpośrednich kontaktów i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Planowanie i nadzorowanie działań marketingowych
  • Tworzenie ofert handlowych
  • Koordynowanie zleceń produkcyjnych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez udział w wydarzeniach branżowych tj. konferencje, targi, itp.
  • Sporządzanie cyklicznych raportów
  • Sporadyczne tłumaczenia pisemne z języka angielskiego lub rosyjskiego

Nasza oferta:

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość umowy o pracę
  • Elastyczny czas pracy
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Praca w komfortowym biurze zlokalizowanym w Centrum Warszawy