In-house vacancies at Translators Family: client and marketing managers
353738
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-353738,page-child,parent-pageid-348426,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.1.1,vc_responsive

In-house vacancies

Translators Family

Boutique translation agency: because specialisation matters

Current in-house vacancies with Translation Family

Translators Family sp. z o.o. has the following vacancies in its office in Warsaw, Poland. Below is the description of the positions in Polish.

To apply please send your CV and cover letter to the email given below.

1. Project coordinator/Office manager with English and Russian languages.

2. Junior marketing manager with fluent English and Polish.

3. Translator/reviewer: English to Polish.

Młodszy koordynator projektów tłumaczeniowych/asystent, języki angielski/rosyjski, umowa o prace

Języki to Twoja pasja?

Znasz płynnie język angielski w mowie i piśmie?

Chcesz rozwijać swoją karierę i zdobyć doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się firmie na samodzielnym stanowisku?

Ta oferta jest dla Ciebie.

Poszukujemy osoby na stanowisko asystenta/koordynatora projektów do pracy w biurze w samym centrum Warszawy. Oferujemy umowę o pracę na pełny etat. Mile widziani obcokrajowcy – absolwenci polskich uczelni.

Nasze oczekiwania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego, rosyjskiego i polskiego
  • Otwartość i umiejętność nawiązywania relacji
  • Wyższe wykształcenie
  • Mile widziana znajomość branży translatorskiej
  • Samodzielność, odpowiedzialność, kreatywność, zaangażowanie

Zadania:

  • Osobista, telefoniczna oraz e-mailowa obsługa zleceń tłumaczeniowych (przysięgłych oraz specjalistycznych)
  • Kontakt z naszymi tłumaczami i innymi podwykonawcami
  • Nadzorowanie terminowości rozliczeń
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez udział w wydarzeniach branżowych takich jak konferencje, targi, itp.
  • Sporadyczne tłumaczenie/weryfikacja tekstów pod opieką profesjonalnych tłumaczy

Nasza oferta:

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Poznanie branży tłumaczeniowej i zdobycie cennego doświadczenia
  • Umowa o pracę
  • Praca w komfortowym biurze zlokalizowanym w Centrum Warszawy

Młodszy specjalista ds. marketingu, w biurze tłumaczeń, język angielski

Pasjonujesz się językami obcymi i marketingiem?
Czy znasz angielski na odpowiednim poziomie, by pozyskiwać potencjalnych anglojęzycznych klientów?

Poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego specjalisty ds. marketingu dla pracy w biurze w samym centrum Warszawy. Możliwa umowa o pracę. Nie wymagamy doświadczenia, mile widziani obcokrajowcy – absolwenci polskich uczelni.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego
  • Znajomość marketingu online i offline
  • „Lekkie pióro”, umiejętność tworzenia ofert
  • Wyższe wykształcenie lub status studenta

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych i indywidualnych
  • Praca z social media i SEO
  • Pomoc w przygotowaniu ofert przetargowych
  • Przygotowanie filmów promocyjnych i animacji
  • Tworzenie prezentacji
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Planowanie i nadzorowanie działań marketingowych i promowanie usług tłumaczeniowych
  • Analiza rozwoju i trendów w branży

  • Miesięczne premie adekwatnie do wkładu pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Możliwość umowy o pracę

Tłumacz/Weryfikatorjęzyk angielski-polski

Znasz płynnie język angielski i władasz doskonałą polszczyzną?

Poszukujemy osoby na stanowisko  Tłumacz/Weryfikator do pracy w biurze w samym centrum Warszawy. Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub umowy o pracę.

  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Doskonała znajomość zasad poprawnej polszczyzny
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego
  • Wyższe wykształcenie w zakresie lingwistyki stosowanej bądź filologii
  • Mile widziana znajomość branży translatorskiej, w tym narzędzi CAT.

Zadania:

  • Tłumaczenie oraz weryfikacja tekstów głównie w dziedzinach marketingu, biznesu, prawa
  • Tworzenie zasobów terminologicznych i tłumaczeniowych

  • Elastyczność czasu pracy i formy zatrudnienia
  • Możliwa umowa zlecenia lub umowa o pracę.